Preview Mode Links will not work in preview mode

Na vlně podnikání


Aug 21, 2019

Jiří Moos po studiu ČVUT se svými spolužáky založil společnost Inspirum Technologies, která se zaměřuje na tvorbu e-shopů na míru, a také InspiPay, který se zabývá optimalizací platebních metod. V dnešním díle podcastu Na vlně podnikání vysvětlí, jak se mu daří lákat nové programátory, jak chytře implementuje požadavky zákazníků do své stálé nabídky a na kolik vlastně nový e-shop vyjde.

„Devadesát procent funkcí, které vytváříme pro zákazníky na míru, poté zpětně integrujeme do naší platformy,“ vysvětluje Moos, jak se jeho firma stále zlepšuje v nabízení online obchodů na klíč. Dodává, že člověk snadno pozná, kdy je třeba nechat si udělat svůj e-shop na míru od profesionálů. Stačí prý mít nápad na věc, která by zvedla tržby a od svého programátora dostat zprávu, že vysněné úpravy nejsou možné.

Dan Tržil se Moose ještě zeptá na cenu, se kterou musí zákazníci Inspirum Technologie počítat při e-shopu na zakázku, ale také na to, jaké další projekty Moos vede. Řeč tak bude například o InspiPay, který pomáhá ušetřit obchodům při platbách na internetu. Navíc dává Moosovi silnou páku, když by někdo zapomněl uhradit fakturu.

 

V rozhovoru s Jiřím Moosem se ještě dozvíte:

  • Proč přijali peníze od investora
  • Kdy raději odmítnout zakázku a doporučit jinou firmu
  • Jak se firmě daří shánět nové zaměstnance
  • Čím se e-shopy od Inspirum Technologies liší od klasického krabicového řešení

Máte zajímavý nápad, komentář nebo připomínku k podcastu Na vlně podnikání? Napište jeho tvůrci na dan@navlnepodnikani.cz

Další díly podcastu naleznete na webu Na vlně podnikání.